Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
ASTM 201 202 Roestvrij staal Channel 4 - de Straal van het het Kanaalstaal van 20# 1000mm C
| Productnaam: | Roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Lengte: | 6m of zoals vereist |
| Verpakking Details: | De uitvoerverpakking |
Bouw 304 Roestvrij U-vormig Kanaal 1000mm van het Kanaalsus Roestvrije staal
| Productnaam: | Roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Verpakking Details: | De uitvoerverpakking |
| Norm: | ASTM, SUS |
1m 400mm Roestvrij staal Brede Flens 321 430 Roestvrij staalh Straal
| Prijs: | 30% upfront/negotiated price |
|---|---|
| Verpakking: | Standaard Sea-worthy Verpakking |
| Gebruik: | De mechanische structuur van het productiekader |
Ss321 316 de U-vormige van het Roestvrije staalu van het Staalponsen van de het Kanaalversiering Sectie van U
| Productnaam: | Roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Specificatie: | Aangepast |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
ASTM 316 3000mm 6mm het Kanaal 3M Brushed van Roestvrij staalu
| Productnaam: | Roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.430mm |
| Lengte: | 3000mm, 5800mm, 6000mm, 9000mm, 12000mm, enz. |
ASTM 316L 2000mm SUS304-Geperforeerd niet van het Roestvrij staalkanaal Koud geperst
| Productnaam: | Roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Of niet geperforeerd: | Geperforeerd niet |
| MOQ: | 20Tons |
Het u-vormige het Roestvrije staalc Sectie van het Roestvrij staalkanaal 310S 2205 Oppoetsen
| Productnaam: | Roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Oppervlakte: | Ingelegd, het Oppoetsen, het Vernietigen, Enz. |
| Hoog licht: | roestvrij staalstaaf, roestvrij staal stevige bar |
De precisie 1000mm Heldere 8k-Spiegel beëindigt Roestvrij staalblad ASTM ASME
| Productnaam: | Het Blad van het spiegelroestvrije staal |
|---|---|
| Kleur: | zilverachtig wit |
| Toepassing: | Decoratie |
BEDELAARS 316 316L-het Blad die van het Spiegelroestvrije staal Corrosiebestendige Staalplaat oppoetsen
| Productnaam: | Het Blad van het spiegelroestvrije staal |
|---|---|
| Prijs: | 30%upfront/negotiated price |
| Toepassing: | Etiket |
Naadloze Buis 1,4507 van het Astma182 F61 Roestvrije staal Metrisch Naadloos Koudgetrokken Buizenstelsel
| Productnaam: | Roestvrij staal Naadloze Buis |
|---|---|
| Secundair of niet: | Niet secundair |
| Lengte: | 6m |

