Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
3mm 2B Koudgewalste Staalplaat DIN 1500M Stainless Steel 304 2b
| Kenmerk: | Goede hittebestendigheid |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Breedte: | 1500mm of Douane |
1500mm Geborstelde Roestvrij staal Gerolde Plaat
| Gebruik: | Keukengerei |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Breedte: | 1500mm of Douane |
Wit Roestvrij staal I van 2B Q235 Silverly Straal Openbaar Esthetisch S Staal
| Kleur: | Silverlywit |
|---|---|
| Productnaam: | Roestvrij staal I Straal |
| Gebruik: | De mechanische structuur van het productiekader |
50mm tot 300mm Roestvrij staal I Straal
| Kenmerk: | Goede isolatie |
|---|---|
| Productnaam: | Roestvrij staal I Straal |
| Gebruik: | De mechanische structuur van het productiekader |
Vuurvaste Ss I Straalroestvrij staal Structurele ISO9001 van 2B 301L
| Kenmerk: | Goede transmagnetism |
|---|---|
| Verpakking: | Standaard Sea-worthy Verpakking |
| Gebruik: | De mechanische structuur van het productiekader |
A182 Roestvrij staal 304 Naadloze buis 1mm Koudgetrokken Naadloze Duplex 2507 van de Staalbuis
| Productnaam: | Roestvrij staal Naadloze Buis |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ingelegde Annealed& |
| Dikte: | 1mm50mm |
het Roestvrije staal Naadloze Buis 4,5 Duim de Pijp 10m van 409 347h SS304 van het 4 Duimroestvrije staal
| Productnaam: | Roestvrij staal Naadloze Buis |
|---|---|
| Eindig: | Borstel Pools, haarscheurtje, 160 grit, spiegel ETC |
| Techniek: | Koudgewalst Warmgewalst, ERW, gepolijst, gelast |
317 304 Roestvrij staal Gelaste Pijp 51mm 52mm 55mm van Pijpastm A312
| Productnaam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 200 Reeksen |
| Verpakking Details: | Standaard Waterdicht Pakket |
Opgepoetste 316ti-Roestvrij staalpijp AISI 316 410 Ss Pijp Koudgetrokken Naadloos Buizenstelsel
| Productnaam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Type laslijn: | Naadloos, ERW, Spiraal Gelast, EFW |
| Verpakking Details: | Eis van klanten en standaard export zeewaardige verpakking |
0.3mm-3mm roestvrij staal gewalste platen Corrosiebestendigheid voor industriële
| Kenmerkend: | Corrosiebestendigheid |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |

