Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
BEDELAARS Koudgewalste Ss 430 van de Roestvrij staalstrook Rol het Verbinden Staalrollen 1.8m 2m Breedte
| Productnaam: | Koudgewalste rol |
|---|---|
| Hardheid: | Midden |
| Verwerking Servic: | Het snijden |
Q345 Warmgewalste stalen spoel met 1000-2000 mm en tolerantie dikte /-0,02 mm
| De rand: | Molenrand, Gescheurde Rand |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm |
| Identificatie van spoel: | 508/610 mm |
Gegalvaniseerde roestvrijstalen plaat voor industrieel gebruik - Tolerantie
| Tolerantie: | Dikte: +/-0.02mm, Breedte: +/-2mm |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw, automobiel, scheepsbouw, machinebouw |
| Standaard: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |
3-25 MT pickelen Warmgewalste stalen spoel 1000-2000 mm Pakket Standaard exportpakket
| De rand: | Molenrand, Gescheurde Rand |
|---|---|
| Gewicht van de spoel: | 3-25 MT |
| Standaard: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |
NO.1 heldere 316 het Roestvrije staal316l Rollen ASTM van het Warmgewalste Rolstaal
| Productnaam: | Warmgewalste rol |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Dikte: | 3mm14mm |
201 304 430 Warmgewalste Bladen van de Staalrol
| Productnaam: | Warmgewalste Staalrol |
|---|---|
| Toepassing: | Industrie, cookware, de bouw, decoratie |
| Rolgewicht: | 15-30Tons |
Roestvrij staal dat 430 410 321 die Ss Lassenrol verwarmen voor Bouw wordt koudgewalst
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
| Haven: | Tianjinhaven/de Haven van Shanghai |
1500mm Koudgewalste het Metaalrol 0.6mm van het Roestvrij staalblad 301 Roestvrij staalstrook
| Productnaam: | Koudgewalste rol |
|---|---|
| MOQ: | 30tons |
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
0.8mm 321 Koudgewalste Staalrol 1219mm 10mm Roestvrij staalstrook AISI
| Productnaam: | Koudgewalste rol |
|---|---|
| MOQ: | 30tons |
| Norm: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
420 4mm Koudgewalste van de het Roestvrije staalspleet van de Staalrol Rol 2000mm
| Productnaam: | Koudgewalste rol |
|---|---|
| Merknaam: | DRF |
| Oppervlaktebehandeling: | Niet geolied |

