Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
1219 X 2438mm Opgepoetste de BEDELAARSno.4 Plaat van het Roestvrij staalblad ASTM A240 2B
| Productnaam: | Opgepoetst Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Gebruik: | Zonne-energie industrie |
304 316 Roestvrij staalbuizenstelsel Naadloze Astm A269 Tp316l Od 3,250 10mm 20mm 202
| Productnaam: | Roestvrij staal Naadloze Buis |
|---|---|
| Sleutelwoord: | staninless staalbuis |
| Toepassing: | Bouw, Industrie, Decoratie, Olieleiding, Hitteuitwisseling |
Ronde Ss316 4 de Pijpss van het Duimroestvrije staal Pijp die 20mm lassen
| Productnaam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Lengte: | ≤12000mm of vanaf verzoek van de klant |
| Dikte: | 0.05mm20mm |
EN1.4510 AISI 439 Roestvrij staal Gelaste Pijp 439M Welded And Drawn-Roestvrij staalbuizenstelsel
| Productnaam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Sleutelwoord: | staninless staalbuis |
| Kwaliteit: | Hoog |
4 duimss Pijpgb EN 50mm 316 Roestvrij staalbuis ISO9001
| Productnaam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Techniek: | warmgewalst en koudgewalst |
| Kwaliteit: | Hoog |
Architectuur om van de het Roestvrije staalpijp 316l Inconel van ASTM A240 Gelast de Uitlaatbuizenstelsel
| Productnaam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 200 Reeksen |
| Verpakking Details: | Eis van klanten en standaard export zeewaardige verpakking |
321 304L 10.3MM Roestvrij staal Gelaste Pijpastm Ss 304
| Productnaam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| betalingstermijn: | T/T |
| Buitendiameter: | 10.3355.6mm |
5 tot 20mm Roestvrij staal I Straal voor de Bouw
| Kenmerk: | Veroudering weerstand |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Gebruik: | Bouwindustrie |
Roestvrij staal I van NO.1 2B de Legeringsstructuur van het Straalss400 Roestvrije staal
| Kenmerk: | Goede transmagnetism |
|---|---|
| Verpakking: | Standaard Sea-worthy Verpakking |
| Gebruik: | De mechanische structuur van het productiekader |
0.3mm-3mm roestvrij staal gewalste platen Corrosiebestendigheid voor industriële
| Kenmerkend: | Corrosiebestendigheid |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |

