Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
2500MM JIS het ENGELSE Roestvrij staal Gerolde Plaat Geborstelde Chromium van Roestvrij staalblad 10.5%
| Kenmerk: | Corrosieweerstand/hittebestendigheid |
|---|---|
| Kleur: | zilverachtig wit |
| Breedte: | 1500mm of Douane |
Ss301 302 Roestvrij staal Gerolde Plaat
| Kenmerk: | Corrosieweerstand/hittebestendigheid |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Breedte: | 1500mm of Douane |
De Golf van het decoratiewater poetste Opgepoetste op de Spiegel van het Roestvrij staalblad Sus304
| Productnaam: | Opgepoetst Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Kenmerk: | goede waterweerstand |
| Gebruik: | Zonne-energie industrie |
201 304 316L AISI om Roestvrij staal Gelast Pijp Medisch Gebruik
| Productnaam: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Sleutelwoord: | staninless staalbuis |
| Toepassing: | de bouw, decoratie, voedselmateriaal, C |
Gelijk Ongelijk Roestvrij staal I Straal 200 X 200mm
| Productnaam: | roestvrijstalen hoek |
|---|---|
| Lengte: | 3m, 4m 5.8m, 6m, 11.8m 12m of aangepast |
| type: | Ongelijke gelijke, |
De Weerstand van de decoratiecorrosie beëindigt het Roestvrije staalplaat 2b van de Staalplaat beëindigt #8
| Kenmerk: | Corrosieweerstand |
|---|---|
| Gebruik: | De productieindustrie |
| Toepassing: | Decoratie |
2B het opgepoetste Roestvrij staalblad walste 1mm 2b eindigt koud
| Productnaam: | Opgepoetst Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Kenmerk: | goede waterweerstand |
| Gebruik: | sterke plasticiteit |
Verouderend Weerstandsroestvrij staal I Straal
| Kenmerk: | Veroudering weerstand |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Gebruik: | Bouwindustrie |
NO.1 oppervlakte304ni9 Roestvrij staal Gerolde Plaat 1500mm Ss 304 1mm Blad
| Voordeel: | Goede kwaliteit en goedkope prijs |
|---|---|
| Kleur: | zilverachtig wit |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
300 Reeksen 420 het Blad Aisi 304 Roestvrij staalplaat 1800MM van het Spiegelroestvrije staal
| Kenmerk: | Corrosieweerstand/hittebestendigheid |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Breedte: | 1500mm of Douane |

