Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
GB-standaard roestvrijstalen spoel Q235 Q345 met standaard exportverpakking
| De rand: | Molenrand, Gescheurde Rand |
|---|---|
| Identificatie van spoel: | 508/610mm |
| Materiaal: | Q235, Q345, SS400, A36, A572, A53, A283 |
No.1 303 304 Warmgewalste Staalrol 321 Roestvrij staalrol 14mm
| Productnaam: | Warmgewalste rol |
|---|---|
| Rang: | 304, 310S, 316L, 316, 321, 410S, 410L, enz. |
| Norm: | ASTM |
304 316L-Roestvrij staalrol die Flexibele Staalstroken oppoetsen
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Sleutelwoord: | rol |
3mm Dikke eindigt Koud van de Roestvrij staalrol vlak Gerold 430 BEDELAARS
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Rang: | 400Series |
| Staalkwaliteit: | 430 |
1D 4mm 6mm Roestvrij staalrol 202 Roestvrij staalstrook voor Industrie
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Dikte: | 0.36.0mm |
| Toepassing: | Industrie |
0.5MM 0.4mm het Roestvrije staal scheurde de Rol2b BEDELAARS van het Rolsus 316l Roestvrije staal
| Productnaam: | Koudgewalste rol |
|---|---|
| Materiaal: | 300 Reeksen |
| Techniek: | koudgewalst |
1.5M 2M 410 304 Stroken GB JIS van het Roestvrij staalrol Geborstelde Roestvrije staal
| Productnaam: | Warmgewalste rol |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 1D |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
1800mm 2000mm Ss 304 het Roestvrije staalrol 304 van Astm van de Rolprijs
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Breedte: | 1219 of aangepast |
| Dikte: | 0.314mm |
1219mm 1500mm de Warmgewalste Broodjes AISI van de Roestvrij staalrol
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Dikte: | 0.36.0mm |
| Norm: | ASTM |
14mm 430 van de het Blikrol van de Roestvrij staalrol het Metaalstrook voor Dakwerk
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
| Verpakking: | Standaard Sea-worthy Verpakking |

