Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
Austenitic Warmgewalste 201 316 2b-Roestvrij staal het Verbinden Staalrollen 2B eindigen
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit Koudgewalste Roestvrij staalrol in Voorraad |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| Toepassing: | Bouw, Keukengerei, Medische instrumenten, Industrie, Decoratie, etc. |
het Roestvrije staal van 310S 316L 10mm Rol de Scherpende Strook van de 200 Reeksenvloer
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit Koudgewalste Roestvrij staalrol in Voorraad |
|---|---|
| Dikte: | 3mm - 15mm |
| Toepassing: | de industrie, Bouw |
De BEDELAARS beëindigden 201 Roestvrij staalstrook 430 1219mm Geborsteld Roestvrij staalblad
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit Koudgewalste Roestvrij staalrol in Voorraad |
|---|---|
| Merknaam: | DRF |
| Prijs: | negotiable |
SUS201 NO.1 0,4 Mm-Roestvrij staalblad 304 Spiegel Gebeëindigde Strook 0.3mm tot 25mm
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit Koudgewalste Roestvrij staalrol in Voorraad |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/No.1 |
| Lengte: | Volgens uw eisen |
304L 330 347 Opgepoetst Roestvrij staalblad 0.05Mm Warmgewalste 0.25Mm
| Productnaam: | Opgepoetst Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Gebruik: | Zonne-energie industrie |
5mm 6mm de ASTM Koudgewalste Ss 316l van de Staalrol Oppervlakte van Plaat2b BEDELAARS
| Productnaam: | Koudgewalste rol |
|---|---|
| type: | Roestvrij staalrol |
| Kwaliteit: | Inspectie |
316 de Bouw van het het Roestvrije staalkanaal van SUS 30# Structuurss 304 C Kanaal
| Productnaam: | Roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Specificatie: | Aangepast |
| Staalkwaliteit: | 200/300/400 reeks |
1000MM 1MM 304l Roestvrij staal 430 van Astm Jis van de Roestvrij staalplaat Blad
| Productnaam: | Roestvrij staal Gerolde Plaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Prijs: | 30% upfront or negotiated |
2B 304l 444 Roestvrij staal Gerolde Koudgewalste Plaat ASME 5mm
| Productnaam: | Roestvrij staal Gerolde Plaat |
|---|---|
| Kleur: | zilverachtig wit |
| Breedte: | 1500mm of Douane |
ASTM-Holle Vloeibare de Stroompijp ISO9001 van de Roestvrij staal Naadloze Buis
| Productnaam: | Roestvrij staal Naadloze Buis |
|---|---|
| Kenmerk: | Corrosieweerstand |
| Gebruik: | Productie |

