Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
201 304 316 de Warmgewalste Pijp van de het Metaalrol van de Roestvrij staalrol
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
| Modelnummer: | 200 Reeksen 300 Reeksen |
Warmgewalste metalen buizen van roestvrij staal 201 304 316 300 reeks
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
| Modelnummer: | 200 Reeksen 300 Reeksen |
Rang 304 0.1mm de Rolss 316l van het Verschilroestvrije staal Rolprijs per Kg 1219mm
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Lengte: | als uw verzoek |
| Kleur: | Natuurlijke kleur |
10MM SUS 312L van het de Molenroestvrije staal van de Roestvrij staal Warmgewalste Plaat het Bladprijs Sus304
| Productnaam: | Roestvrij staal Gerolde Plaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Gewicht 3-25 MT Stalen spoel 2 mm binnen sterke corrosiebestendigheid
| Tolerantie: | Dikte: +/-0.02mm, Breedte: +/-2mm |
|---|---|
| Dikte: | 2.025mm |
| Toepassing: | Bouw, automobiel, scheepsbouw, machinebouw |
1000mm ASTM 321 Roestvrij staal Koudgewalste Rollen Vlakke Strook 436L
| Productnaam: | Koudgewalste rol |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Staalkwaliteit: | 316L, 316, 304, 304L, 201.321 |
1500mm 1800mm Astm Warmgewalste Staalrol voor Koudgewalste Bouw 201
| Productnaam: | Warmgewalste rol |
|---|---|
| Breedte: | 1500mm 1800mm 2000mm |
| Certificaat: | ISO9001 |
201 304 de Warmgewalste Rol van het Roestvrij staalblad 3 - 14mm Blad 2200mm van Cr
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit Koudgewalste Roestvrij staalrol in Voorraad |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 201 304 |
| Rang: | 200/300 Reeks |
SUS201 NO.1 0,4 Mm-Roestvrij staalblad 304 Spiegel Gebeëindigde Strook 0.3mm tot 25mm
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit Koudgewalste Roestvrij staalrol in Voorraad |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/No.1 |
| Lengte: | Volgens uw eisen |
201 316L 430 Cr-Bladrol 20mm Roestvrij staalstrook 1.0mm Dikke Halve Hard
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit Koudgewalste Roestvrij staalrol in Voorraad |
|---|---|
| Kwaliteit: | Strikte Eerste Kwaliteitscontrole, |
| Hardnessh: | 430 HV180 |

