Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
201 304 het Bladrol 430 van 316L U 0,3 tot 6mm de Rolstaal van het Diktebroodje
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
| betalingstermijn: | T/T (30%-Storting) |
ASTM 3.0mm Crc Koudgewalste Rol 410 430 Ss 321 Rol1d Oppervlakte
| Productnaam: | De Rol van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel |
| type: | rol |
Duurzaam de Plaat Zilverachtig Wit Om metaal te snijden van de Staal Scherp Plaat
| Kenmerk: | hoge mechanische sterkte |
|---|---|
| Verschijning: | vlotte oppervlakte |
| Kleur: | zilverachtig wit |
Van het het Patroonstaal van SS304L 4mm 5mm van het de Plaatornament Ss 304 Geruite Plaat
| Kleur: | Siverywit |
|---|---|
| Kenmerk: | Het is niet gemakkelijk om in een vochtig milieu te roesten |
| Gebruik: | ornament |
Uitstekende Anticorrosieve de Plaatss Geruite Plaat 800mm van het Patroonstaal
| Kleur: | Siverywit |
|---|---|
| Kenmerk: | Hoge anticorrosion prestaties |
| Toepassing: | Decoratie |
SS201 1mm de Plaat Antisteunbalk Diamond Plate Sheet Metal van het Patroonstaal
| De oppervlakte eindigt: | NO.1 |
|---|---|
| Kenmerk: | Verbeterde prestaties |
| Toepassing: | Scheepsbouw |
SS304 2MM 3MM het Ontkalken de Plaat Geruite Staalplaat 1800mm van het Patroonstaal
| Product: | Douanepatroon |
|---|---|
| Kenmerk: | Verbeterde prestaties |
| Toepassing: | Materiaal omringende vloer |
Scheepsbouw 1800mm Diamond Pattern Metal 4x8 Diamond Plate Steel
| Product: | Douanepatroon |
|---|---|
| Kenmerk: | Verbeterde prestaties |
| Toepassing: | Scheepsbouw |
SPCC Koudgewalste stalen spoel oppervlakte dof en spiegel afwerking spoel ID 508mm/610mm
| Certificate: | ISO, SGS, BV, Etc. |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
| Width: | 1000-1500mm |
GB/T5213 Koudgewalste stalen spoel 0,3-3,0 mm Dikte 3-8 MT Spoelgewicht
| Width: | 1000-1500mm |
|---|---|
| Coil Weight: | 3-8MT |
| Package: | Waterproof Paper, Galvanized Steel Covered And Steel Strip Packed |

