Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
310S 304 6mm Roestvrij staal Rod Metal Round Corrosion Resistance
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden: | volgens de eisen van de klant |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
24mm Roestvrij staal om Staaf
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Lengte: | 2m, 3m, 5.8m, 6m, 8m of zonodig |
| Toepassing: | Bouw |
2mm 8m 316 Gerolde het Roestvrije staal Ronde Bar van de Roestvrij staal Ronde Bar AISI
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Techniek: | Koudgetrokken Warmgewalst Gesmeed |
| Lengte: | 2m, 3m, 5.8m, 6m, 8m of zonodig |
Roestvrij staal 455 321 om Staafss A276 440c Roestvrij staal Ronde Bar 5800MM
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Toepassing: | Structureel Staalbar, de Bar van het Hulpmiddelstaal, de Bar van het Matrijzenstaal |
| betalingstermijn: | T/T |
Corrosieweerstand 4 Duimroestvrij staal 304 Flenzen 20mm de Flens van de Staalplaat
| Productnaam: | Roestvrij staalflens |
|---|---|
| Kenmerk: | Corrosieweerstand |
| Gebruik: | installatie van pijpen |
15mm de Ingepaste Roestvrij staalflens Ss304 verbindt
| Productnaam: | Roestvrij staalflens |
|---|---|
| type: | E |
| Grootte: | 15mm600mm (1/2“ - 24“) |
Dik 1 2 25mm Ingepaste Flens SS304 van de Roestvrij staalflens Ss
| Productnaam: | Roestvrij staalflens |
|---|---|
| Materiaal: | Het Staalflens van de Inconellegering |
| Grootte: | 15mm600mm (1/2“ - 24“) |
SS304 GB smeedde vlak Ss Blinde 6000mm Gelaste 304 van de Roestvrij staalflens
| Productnaam: | Roestvrij staalflens |
|---|---|
| Grootte: | 15mm6000mm |
| Standaard of niet genormaliseerd: | Norm |
Het smeden van de Gietende Blinde Flens ASME B16.5 PN160 van de Roestvrij staalflens PN6 PN10 PN16
| Productnaam: | Roestvrij staalflens |
|---|---|
| Merknaam: | DRF |
| Plaats van herkomst: | China |
ANSI Astm A182 316l 304L smeedde Flens 15mm van de Lashals Roestvrij staalronde
| Productnaam: | Roestvrij staalflens |
|---|---|
| Verpakking Details: | zeewaardige verpakking of zonodig |
| Betaling: | T/T |

