Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
Het Roestvrije staalflens F304 F316L van de de Pijpflens van het 1 Duimstaal ANSI B16.5 van ASTM A182
| Productnaam: | Roestvrij staalflens |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal, Legeringsstaal, Ss304 |
| Oppervlakte van Afwerking: | Roestbewijs, zwarte/gele gegalvaniseerd en Poolse Verf, |
431 446 6000MM Roestvrij staal om Staaf 431 Ss Ronde Bar Hoge Hardheid
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Verpakking Details: | zeewaardige verpakking of zonodig |
| Vorm: | Ronde vorm |
het Roestvrije staal van 316ti 316n om Ss van Rod In Stock ASTM 317l 316 Lassenstaaf
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Min. bestelaantal: | Overeen te komen |
| Prijs: | negotiable |
Warmgewalste 5.8M 201 Roestvrij staalstaaf 304 316 Roestvrij staal Heldere Ronde Bar
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Oppervlakte: | Zwart of Helder, Opgepoetst |
| Legering: | Non-Alloy |
AISI 4140 Roestvrij staal 1020 om Staaf
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Min. bestelaantal: | Overeen te komen |
| Rang: | AISI 4140 4130 1020 1045 |
Warmgewalste Pijp 1mm Astm A312 Roestvrije 12M Seamless Ss Pipe van het 28 Duimstaal
| Productnaam: | Roestvrij staal Naadloze Buis |
|---|---|
| Dikte: | 1 - 100 mm |
| Verpakking Details: | Standaard overzeese vracht verpakking |
10mm 301 Koudgewalste de Industriess 304 van de Staalplaat Chemische Geruite Plaat
| Kenmerk: | Gemakkelijk te verwerken |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm3mm (2B)/3mm14mm (NO.1) |
| Breedte: | 1500mm of Douane |
Bladen 8mm van Diamond Pattern Steel Checkerboard Metal van de huisvloer dik
| Toepassing: | Huisvloer |
|---|---|
| Kenmerk: | Metaalbesparing |
| Prijs: | 30% upfront negotiated |
Hete Rolling SUS301 de Lift beëindigt de Plaat Diamond Plate Sheets van het Patroonstaal
| Voordeel: | Sterke Slijtageweerstand |
|---|---|
| Kenmerk: | Bestand onderhoud-vrij en Kras |
| Toepassing: | De lift eindigt |
DIN EN10268 Standaard warmgewalste roestvrijstalen spoel met een breedte van 1000-1500 mm
| Package: | Waterproof Paper, Galvanized Steel Covered And Steel Strip Packed |
|---|---|
| Length: | 1000-6000mm |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |

