Alle producten
-
Roestvrij staalrol
-
Koudgewalste Staalrol
-
Warmgewalste Staalrol
-
Roestvrij staal Gerolde Plaat
-
De Plaat van het patroonstaal
-
Het Blad van het spiegelroestvrije staal
-
Roestvrij staal Naadloze Buis
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
roestvrijstalen hoek
-
Roestvrij staalkanaal
-
Roestvrij staal I Straal
-
Roestvrij staal om Staaf
-
Roestvrij staalflens
-
Opgepoetst Roestvrij staalblad
-
Black metalstaven
-
Staal Scherpe Plaat
-
Aluminium plaatplaat
-
Gevormd Aluminiumblad
-
M. LinMet de aankomst van het Nieuwjaar, wens ik uw bedrijfuitbreiding, bedrijfsontwikkeling, welvaart en rijkdom! Wij hebben niet altijd de nieuwe lente, maar wij hebben altijd een nieuwe dag, en kunnen elke dag van elk jaar met geluk en vreugde voor u worden gevuld! -
M. WangMei uw bedrijf bloeit dag aan dag en groeit! -
Panie KateCo. van de het Metaaltechnologie van Szczerze życzę Wuxi Deruifeng, Ltd, aby stopnioworosła i stałasię większa i silniejsza!
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 220 producten.
ISO-certificaat koudgewalste stalen spoel voor auto's dikte 0,3-3,0 mm
| Width: | 1000-1500mm |
|---|---|
| Length: | 1000-6000mm |
| Certificate: | ISO, SGS, BV, Etc. |
Q195 Koudgewalste gegalvaniseerde stalen spoel voor automobieltoepassingen
| Material: | Q195, Q235, Q345, SPCC, SPCD, SPCE, DC01-06, ST12, Etc. |
|---|---|
| Standard: | JIS G3141, EN10130, DIN EN10268, GB/T5213 |
| Length: | 1000-6000mm |
25MT MOQ Koudgewalste stalen spoel met dof en spiegel afwerking gegalvaniseerd staal bedekt
| Application: | Automobile, Construction, Machinery, Container, Shipbuilding, Bridge, Etc. |
|---|---|
| Coil Weight: | 3-8MT |
| Package: | Waterproof Paper, Galvanized Steel Covered And Steel Strip Packed |
ISO gecertificeerde koudgewalste stalen spoel Minimum bestelling 25 ton
| Application: | Automobile, Construction, Machinery, Container, Shipbuilding, Bridge, Etc. |
|---|---|
| MOQ: | 25MT |
| Certificate: | ISO, SGS, BV, Etc. |
JIS G3141 Koudgewalste stalen spoel met gegalvaniseerd stalen bedekking en stalen stripverpakking
| Standard: | JIS G3141, EN10130, DIN EN10268, GB/T5213 |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
| Application: | Automobile, Construction, Machinery, Container, Shipbuilding, Bridge, Etc. |
0.3mm tot 14mm de Warmgewalste Gerolde Rol SS304 van de StaalStaalplaat
| Productnaam: | De warmgewalste Staalrol/walste Staalrol koud |
|---|---|
| Handelstype: | Manufaturer |
| Modelnummer: | 300 Reeksen |
PN10 van het de Flensdn1000 Koolstofstaal van GB de Vlakke Gezicht Ingepaste van de Plaatflenzen Hete Rol
| Productnaam: | Roestvrij staalflens |
|---|---|
| Verpakking: | HOUTEN COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING |
| Vorm: | Verminderen |
Austenitic Europa ASTM 304 201 321 Koud SS van de het Staalstraal van het Tekeningsc Kanaal Profiel
| Productnaam: | Roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Techniek: | Het hete rollen, koude tekening |
| Hoofdmarkt: | Azië/Europa/Zuid-Amerika |
De Ronde Bar van het 200 Stavensus304 Vloeistaal van het Reeksblack metal
| Kenmerk: | Hittebestendigheid |
|---|---|
| Gebruik: | Olieindustrie |
| Kleur: | zilverachtig wit |
304 Ss van ASTM 3mm om Staaf 2mm 3mm 6mm Koudgetrokken Heldere Bar
| Productnaam: | Roestvrij staal om Staaf |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Roestvrij staalbar |
| Toepassing: | Bouw/DecorationStructural-Staalbar |

